Description
Grand Power Stribog 9mm Luger, roller delayed blowback. Includes three Glock style magazines.
$1,15900
Grand Power 810091156155 SP9A3G Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Flat Dark Earth Cerakote Aluminum/Polymer Receiver w/Picatinny Rail, FDE Polymer Grip, Ambidextrous
In stock
Grand Power Stribog 9mm Luger, roller delayed blowback. Includes three Glock style magazines.
| UPC | 810091156155 |
|---|---|
| Manufacturer | Grand Power |
| Manufacturer Part Number | GRP810091156155 |
| Accessories | 3 Magazines |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Barrel Length Range | 8" to 8.99" |
| Barrel Type | Threaded |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 33 |
| Color | Flat Dark Earth |
| Condition | New |
| Description | M-LOK |
| Finish | Matte |
| Grip Material | Flat Dark Earth Polymer |
| Material | ALUMINUM |
| Model | Stribog |
| Safety | Manual Safety |
| Sights | Iron |
| Subcategory | Other Handguns |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.