Additional information
| UPC | 787450985018 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | HG6035GBN |
| Barrel Length | 5.80" |
| Barrel Length Range | 5" to 5.99" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Weight | 11.75 |
$1,54999
CENTURY ARMS AP5-P NAVY 9MM RAL 5.75″ 30+1
In stock
| UPC | 787450985018 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | HG6035GBN |
| Barrel Length | 5.80" |
| Barrel Length Range | 5" to 5.99" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Weight | 11.75 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.