FREEDOM ORDNANCE FX9R16E-ODG 9MM 16″ B5 BRAVO
In stock
SKU: TSW|194059 Category: Product ID: 174407
Additional information
UPC
Manufacturer
Freedom Ordnance
Manufacturer Part Number
FX9R16E-ODG
Accessories
1 Magazine
Action
Semi-Auto
Barrel Length
14.5" Pinned (16" OAL)
Caliber/Gauge
9mm
Capacity
32
Color
Olive Drab Green
Finish
Anodized
Grip Material
POLYMER
Hand
Right Hand
Model
FX9
Product Type
AR
Sights
Optics Ready
Stock Type
B5
Subcategory
Modern Sporting Rifles
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “FREEDOM ORDNANCE FX9R16E-ODG 9MM 16″ B5 BRAVO”