Additional information
| UPC | 744253004001 |
|---|---|
| Manufacturer | North American Arms |
| Manufacturer Part Number | 22MSBBO |
| Accessories | Belt Buckle Holster |
| Action | Derringer |
| Barrel Description | Stainless Steel |
| Barrel Finish | Matte |
| Barrel Length | 1.13" |
| Barrel Length Range | 1" to 1.99" |
| Barrel Material | Stainless Steel |
| Caliber/Gauge | .22 Magnum |
| Capacity | 5 |
| Color | Silver |
| Cylinder Finish | Stainless |
| Finish | Stainless |
| Finish Color | Stainless |
| Grip Material | Rosewood |
| Height | 2.81" |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model | Chuckwagon |
| Product Type | Single Action Only |
| Series | w/Belt Buckle |
| Sights | Half Moon |
| Size | Micro Compact |
| Subcategory | Revolvers |
| Weight | 6.20 oz |




Reviews
There are no reviews yet.