Additional information
| UPC | 725327639305 |
|---|---|
| Manufacturer | Taurus |
| Manufacturer Part Number | 2-JUDGE35 |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Finish | STAINLESS |
| Barrel Length | 3" |
| Barrel Length Range | 3" to 3.99" |
| Caliber/Gauge | .45 Long Colt |
| Capacity | 5 |
| Cylinder Finish | Black |
| Frame Description | Stainless Steel Frame |
| Grip Material | Black Rubber |
| Overall Length | 9.50" |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Weight | 3.25 |
| Weight Range | 2 lbs to 2.99 lbs |



Reviews
There are no reviews yet.